Přejít k hlavnímu obsahu

O mně

Proč si vzít svatebního koordinátora?

Když se najdou dvě spřízněné duše, svatba je jednou z jejich nejhezčích oslav.

Její plánování dá ale někdy zabrat a u některých nevěst a ženichů se na několik měsíců stává organizace svatby jejich životním stylem.

Tak jako si najdete učitele na klavír, fitness trenéra nebo třeba chůvu, zrovna tak si můžete nechat pomoci i při plánování vaší svatby.

Já jsem tu od toho, abych vám tyto přípravy co nejvíce ulehčila a zpříjemnila a mohla s vámi ten několikaměsíční maraton projít a pomoci vám s jeho hladkým průběhem.

V mnoha případech se stávám pravou rukou, nebo dokonce kamarádkou budoucích novomanželů. Voláme si ve dne v noci, píšeme zprávy, posíláme obrázky, probíráme možnosti.

Proč Štěpánku?

Produkcí a organizací nejrůznějších eventu se živím již několik let. Svatby jsou pro mě pohlazení po duši. Miluji design, kreativitu, originalitu, detaily. Ráda zkouším a objevuji nové věci. Vzdělávám se a držím si přehled. Stereotyp u mě nenajdete. Každý pár je jiný a podle toho také svatby tvořím. Pro svou práci jsem nadšená.

Mám obrovské štěstí, že mohu dělat to, co mě baví a naplňuje. Když děláte něco s vášní a zapálením, je to poznat i na vašem výkonu.